Hakkımızda


Altın tarih boyunca zenginliğin ve servetin göstergesi olmuş, gerek üstlendiği ekonomik görevlerle, gerekse kimyasal özellikleri ile insanlık tarihinde önemli bir yere sahip olan altın, modern dünyada da kritik konumunu korumaya devam etmektedir.

Ülkemiz insanın da vazgeçilmez bir yatırım aracı altındır. Altının bir yatırım aracı olarak “güvenli liman” olarak tanımlanması, “yastık altı yatırımı” olarak bilinmesi, “ziynet serveti” gibi ifadelerle tanımlanagelmesi de hep bu nedenle olmuştur.

Cep Gold Ltd.Şti. de ülkemiz insanının bu yöndeki eğilimlerini kıymetli bulduğundan 0,25 gr./1.000 gr. arasında değişen farklı özel ölçülerde yatırım altını satışını e-ticaret sistemi ile yapmak amacıyla kurulmuştur.

Şirket ortakları olarak bizler, döviz ve altın piyasasındaki derin geçmişimiz ve finansal piyasalardaki engin tecrübelerimizi yatırımlık altın taleplerinizde sizlere yön verebilmek ve e-ticaret sistemimiz ile bir kuyum mağazasına gitmenize gerek kalmadan istediğiniz ölçüde altın yatırımı yapabilmenizi sağlamak adına faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin bize göstermiş olduğunuz güvene layık olabilmeyi gönülden istiyor, keyifli ve mutlu alışverişler diliyoruz.

Saygılarımızla

Cep Gold Ltd.Şti.

Mail: info@cepgold.com.tr

Vergi D.: Çorum 

Vergi No: 2060682913

Mersis No: 0206068291300002

Kep Adresi: cepturizm@hs01.kep.tr